Tkaniny dla branży:

Meble tapicerowane

Proponujemy szeroką ofertę materiałów powlekanych z zastosowaniem na rynek mebli domowych oraz rynek kontraktowy (hotele, restauracje, biura i inne miejsca publiczne).

Nasz dział R&D dobiera właściwą technologię w zależności od docelowego zastosowania mebli do wewnątrz oraz na zewnątrz (indoor oraz outdoor).

Dostępna jest wersja ekoskóry niepalna papieros & zapałka zgodnie z PN EN ISO 1021-1, crib 5 według BS 5852, odporna na UV oraz zmienne warunki atmosferyczne (Jungle Test zgodnie z ISO 1419:1995).

W zależności od wymagań klienta związanych z ekologią oraz przeznaczenia, proponowane przez nas ekoskóry oparte są na polimerach takich jak:

  • PVC (polichlorek winylu) na bazie plastyfikatorów bezftalanowych
  • PU (poliuretan) na bazie rozpuszczalników obojętnych dla człowieka i środowiska.

Nasze ekoskóry spełniają restrykcyjne ekologiczne wymagania REACH, GANT, PAH oraz posiadają raport z testów „screen phthalate free”.

Współpracujemy z koncernami meblowymi i mamy duże doświadczenie w doborze ekoskóry w zależności od docelowego typu mebla. Szanujemy czas naszych klientów i dbamy o ich zadowolenie, stąd dzielimy się wiedzą w kwestii doboru ekoskóry w zależności od typu mebla: krzesło, fotel, sofa.

Opracowujemy przepisy konserwacji tapicerki, które gwarantują długą żywotność mebla.

Sprawdź też

PROVEL Sp. z o.o.

Gruszewnia, ul. Kmicica 43,
42-125 Kamyk

Księgowość
Tel. 34 / 318 32 52


Adres e-mail:

biuro@provel.pl

Zapytania ofertowe

Andrzej Moeglich

tel. 602 307 628

Adres e-mail:
andrzej@provel.pl

Zaopatrzenie

Kamil Dworak

tel. 604 423 751

Adres e-mail:
kamil.dworak@provel.pl